Przejdź do treści

Miejsce dla Twojego
biznesu

LOKALE USŁUGOWE

Miejsce dla Twojego biznesu

Jeśli szukasz miejsca na rozpoczęcie lub rozwinięcie swojej działalności, KOZIELSKA PARK to bardzo atrakcyjna propozycja.
Śródmiejska lokalizacja i budownictwo wysokiej klasy to idealne warunki do rozwoju każdego biznesu.

KOZIELSKA PARK to kompleks kilkuset mieszkań

W obrębie inwestycji powstanie kilkaset mieszkań, których mieszkańcy będą potrzebowali miejsc, gdzie zaspokoją swoje najważniejsze potrzeby zakupowe i usługowe.

Łatwy dostęp dla Twoich klientów

Wszystkie lokale usytuowane będą na parterze z bezpośrednim wejściem od ulicy Kozielskiej.  KOZIELSKA PARK jest usytuowana w świetnie skomunikowanej części miasta, zarówno dla pasażerów komunikacji miejskiej jak i kierowców.

Szeroki wybór metrażu

Dysponujemy czterema lokalami o zróżnicowanej powierzchni od 42 do 150 m2.

Lokale usługowe

Rzut kondygnacji

Poznaj szczegóły


  Wyrażam zgodę Administratorowi Kozielska Park Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie oraz jego partnerom handlowym, na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących (np. drogą telefoniczną).
  Wyrażam zgodę Administratorowi Kozielska Park Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie oraz jego partnerom handlowym, na przetwarzanie przekazanych przeze mnie moich danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych (np. w celu przedstawienia oferty).
  BIURO SPRZEDAŻY

  ul. Korfantego 8
  40-004 Katowice

  T. 570 281 495
  sprzedaz@kozielskapark.pl